Obecné

Mentoři pro týmy

Přidáno uživatelem Premek Brada před asi 8 roky(ů)

Na stránce Týmy a zadání jsou k týmům připsána jména mentorů, kontaktujte je prosím ohledně první schůzky.

Studenti ASWI 2016 přidáni do Redmine projektu

Přidáno uživatelem Premek Brada před asi 8 roky(ů)

Přidal jsem všechny dosud zaregistrované studenty (denního studia) k tomuto projektu pro ASWI 2016. Ti, od kterých mi přišla registrace týmu, mají práva "team leader" a mohou založit projekt.

Projekty prosím zakládat uvážlivě

• pro název prosím o konvenci Téma projektu - Název týmu např. "Konsolidace dat o předplatném - KPBC" -- důvodem je dohledatelnost v seznamu projektů ;
  • pro Identifikátor prosím dodržovat konvenci aswi2016nazevtymu např. aswi2016loremipsum nebo aswi2016-lorem-ipsum -- důvod je ten, že identifikátor je unikátní a je používán v URL, a je tedy potřeba zabránit konfliktům jmen (proto prefix aswi2016).

Doporučil bych zároveň všem 4 týmům, kterým jsem přidělil pracovní názvy, aby si zvolili vhodný název a použili ho při zakládání projektu.

(1-2/2)

Také k dispozici: Atom